info@omero.pl
+ 48 813 070 677
Usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne certyfikowane normami ISO 27001:2017, ISO 9001:2015, ISO 17100:2015 oraz ISO 18587

Dedykowane rozwiązania językowe oraz kreatywna adaptacja tekstu kierowana do międzynarodowych firm z różnych sektorów przemysłu

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia wielojęzycznej dokumentacji

Zapoznanie klientów na rynkach międzynarodowych z Twoją ofertą produktów i usług ma kluczowe znaczenie w osiągnięciu sukcesu biznesowego Twojej firmy. Osiągnięcie tego celu wymaga skutecznej komunikacji w różnych językach, tworzenia wielojęzycznych i wielokulturowych treści zaprojektowanych w celu wzbudzenia zainteresowania klienta i optymalnych pod względem dokonywanych przez niego decyzji zakupowych.  Nasz proces tłumaczenia, od analizy projektu do jego wykonania oraz posiadane przez nas certyfikaty ISO zapewniają najwyższy poziom rzetelności wykonywanych usług tłumaczeniowych. Dzięki temu dostarczysz swoim klientom i partnerom biznesowym profesjonalnie przetłumaczoną dokumentację i inne materiały w ich języku.

LivoLink, nasz system zarządzania tłumaczeniami, umożliwia bezpieczne zarządzanie wszystkimi elementami składającymi się na proces tłumaczenia, pozwalając zoptymalizować czas poświęcony na obsługę projektu oraz koszty do nawet 50%.

Oferowane przez nas usługi tłumaczenia dokumentów

Proces tłumaczenia dokumentów

Zarządzanie tłumaczeniami

Nowe rynki globalne, stanowiąc cel ekspansji dla wielu organizacji, otwierają przed nimi ogromne możliwości rozwoju. Jednak wyzwaniem okazuje się z pozoru tak oczywista czynność, jak zarządzanie treściami wielojęzycznymi, które często znajdują się w różnych miejscach, lokalizacjach i działach firmy. Globalne ambicje rozwoju powodują, że organizacje potrzebują niezawodnego i wydajnego systemu zarządzania tłumaczeniami, aby skutecznie docierać ze swoimi wielojęzycznymi treściami do zagranicznych odbiorców. Potrzebują LivoLink.

LivoLink daje organizacjom możliwości optymalizacji i uproszczenia procesów zarządzania i udostępniania wielojęzyczną dokumentacją z każdego miejsca na świecie.

Przetłumaczyliśmy miliony słów
Obsługa językowa Omero od ponad 10 lat pomaga firmom w skutecznej komunikacji wielojęzycznej na rynkach globalnych dostarczając rzetelne i profesjonalne tłumaczenia dla firm z sektora przemysłu, usług finansowych i prawnych, handlu detalicznego oraz nauk przyrodniczych. Poznaj historie klientów, którym dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Kontakt

OMERO Polska

al. W. Witosa 3
20-315 Lublin

+48 81 30 70 677
info@omero.pl

OMERO Hiszpania

Ronda Sant Antoni 46,
ent.1A 08001 Barcelona

+34 931 82 42 24
info@omero.es

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuchevron-downarrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram