info@omero.pl
+ 48 813 070 677
Usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne certyfikowane normami ISO 27001:2017, ISO 9001:2015, ISO 17100:2015 oraz ISO 18587

Globalne rozwiązania językowe w zakresie specjalistycznych tłumaczeń handlowych i technicznych

Skontaktuj się z nami

Jakość

Jakość to słowo, które w naszej firmie ma szczególne znaczenie i jest wyznacznikiem odpowiedniej organizacji projektów tłumaczeniowych. Zapewnienie najwyższej jakości wykonywanym przez nas tłumaczeniom rozpoczynamy już od pierwszej rozmowy z klientem, omawiając jego potrzeby tłumaczeniowe i przeznaczenie tłumaczonego tekstu. Proponujemy klientom najlepsze rozwiązania i dobieramy odpowiednie procesy, aby zamówione tłumaczenie całkowicie spełniało oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zapewniamy wysoką jakość naszych tłumaczeń już na początkowym etapie realizacji projektu, dobierając odpowiednie narzędzia i procesy, a przede wszystkim najlepszych tłumaczy w danej specjalizacji i stylu dokumentu. Dodatkowo, finalnym procesem w realizacji każdego projektu tłumaczeniowego jest kontrola jakości wykonywana przez kierownika projektu. Etap ten polega na sprawdzeniu tłumaczenia pod kątem kompletności, poprawności stosowanej terminologii z glosariuszem, zgodności danych liczbowych oraz układu i formatowania tekstu.

Nasz autorski system zarządzania projektami tłumaczeniowymi pomaga nam sprawnie i efektywnie realizować wszystkie procesy tłumaczeniowe. Regularna ewaluacja tłumaczy i procesów tłumaczeniowych oraz ciągłe podnoszenie umiejętności naszych pracowników umożliwia nam ciągłe podnoszenie jakości oferowanych usług.

Przetłumaczyliśmy miliony słów
Obsługa językowa Omero od ponad 10 lat pomaga firmom w skutecznej komunikacji wielojęzycznej na rynkach globalnych dostarczając rzetelne i profesjonalne tłumaczenia dla firm z sektora przemysłu, usług finansowych i prawnych, handlu detalicznego oraz nauk przyrodniczych. Poznaj historie klientów, którym dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Kontakt

OMERO Polska

al. W. Witosa 3
20-315 Lublin

+48 81 30 70 677
info@omero.pl

OMERO Hiszpania

Ronda Sant Antoni 46,
ent.1A 08001 Barcelona

+34 931 82 42 24
info@omero.es

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuchevron-downarrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram