info@omero.pl
+ 48 813 070 677
Usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne certyfikowane normami ISO 27001:2017, ISO 9001:2015, ISO 17100:2015 oraz ISO 18587

Dedykowane rozwiązania językowe oraz kreatywna adaptacja tekstu kierowana do międzynarodowych firm z różnych sektorów przemysłu

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia ekspres

Realizacja usługi tłumaczeniowej w trybie ekspresowym często jest nie lada wyzwaniem. Nie wszystkie biura tłumaczeń są w stanie wykonać tłumaczenie zarówno szybko, jak i dobrze. Nasze biuro tłumaczeń posiada zaawansowane zaplecze technologiczne oraz szeroką sieć tłumaczy specjalistów, dzięki którym jesteśmy w stanie realizować tłumaczenia ekspresowe.

Kiedy termin goni, a treści do tłumaczenia jest dużo, pomocne stają się najnowsze technologie tłumaczeń neuronowych. W połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych tłumaczy, technologia neuronowa tworzy tzw. hybrydowy system tłumaczeniowy, który umożliwia realizację tłumaczeń ekspresowych szybko i sprawnie.

Ze względu na tryb realizacji zalecamy usługę Tłumaczenia Ekspres do tłumaczenia tekstów na potrzeby informacyjne (poznanie zawartości merytorycznej dokumentu), komunikacyjne (korespondencja prywatna, biznesowa) czy inne potrzeby biznesowe. Nie zalecamy wykonywania w trybie ekspresowym tłumaczeń dokumentów przeznaczonych do publikacji, w których język, styl i odpowiedni dobór słów mają kluczowe znaczenie, a pośpiech nie wpływa korzystnie.

Krótki termin + duże ilości tekstu
Hybrydowy system tłumaczeniowy
Do ogólnych celów informacyjnych i biznesowych
Przetłumaczyliśmy miliony słów
Obsługa językowa Omero od ponad 10 lat pomaga firmom w skutecznej komunikacji wielojęzycznej na rynkach globalnych dostarczając rzetelne i profesjonalne tłumaczenia dla firm z sektora przemysłu, usług finansowych i prawnych, handlu detalicznego oraz nauk przyrodniczych. Poznaj historie klientów, którym dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Kontakt

OMERO Polska

al. W. Witosa 3
20-315 Lublin

+48 81 30 70 677
info@omero.pl

OMERO Hiszpania

Ronda Sant Antoni 46,
ent.1A 08001 Barcelona

+34 931 82 42 24
info@omero.es

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuchevron-downarrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram