info@omero.pl
+ 48 813 070 677
Usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne certyfikowane normami ISO 27001:2017, ISO 9001:2015, ISO 17100:2015 oraz ISO 18587

Elastyczne podejście pozwalające osiągnąć międzynarodowy zasięg

Skontaktuj się z nami

Archiwizacja dokumentów

Zarządzanie dużą ilością plików wielojęzycznych bywa czasochłonne i wymaga wiele pracy i skrupulatności. Dzięki możliwości archiwizowania plików w udostępnionym narzędziu LivoLink Twoja organizacja otrzymuje możliwość przechowywania wszystkich wersji plików biorących udział w procesach tłumaczenia i lokalizacji.

Wszystkie zakończone projekty tłumaczeniowe są archiwizowane na naszym serwerze. W przypadku konieczności odwołania się do uprzednio zrealizowanego projektu dajemy naszym klientom możliwość wglądu w zarchiwizowane treści.

Wszystkie dane naszych klientów są przechowywane na zabezpieczonym serwerze. Powierzając nam dokumenty do tłumaczenia, nasi klienci nie muszą się martwić o bezpieczeństwo swoich danych. Wdrożone w Omero procedury przetwarzania danych są ściśle przestrzegane. Na każdym etapie realizacji Państwa projektu dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam do tłumaczenia informacji.

Gwarancją bezpieczeństwa informacji jest podpisywanie z naszymi klientami umowy o poufności. Na specjalne życzenie naszych klientów możemy dodatkowo zabezpieczać dokumenty za pomocą szyfrowania.

Przetłumaczyliśmy miliony słów
Obsługa językowa Omero od ponad 10 lat pomaga firmom w skutecznej komunikacji wielojęzycznej na rynkach globalnych dostarczając rzetelne i profesjonalne tłumaczenia dla firm z sektora przemysłu, usług finansowych i prawnych, handlu detalicznego oraz nauk przyrodniczych. Poznaj historie klientów, którym dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Kontakt

OMERO Polska

al. W. Witosa 3
20-315 Lublin

+48 81 30 70 677
info@omero.pl

OMERO Hiszpania

Ronda Sant Antoni 46,
ent.1A 08001 Barcelona

+34 931 82 42 24
info@omero.es

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuchevron-downarrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram