info@omero.pl
+ 48 813 070 677
Usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne certyfikowane normami ISO 27001:2017, ISO 9001:2015, ISO 17100:2015 oraz ISO 18587

Dedykowane rozwiązania językowe oraz kreatywna adaptacja tekstu kierowana do międzynarodowych firm z różnych sektorów przemysłu

Skontaktuj się z nami

AI i tłumaczenie maszynowe

W dzisiejszym globalnym świecie ilość powstającej i publikowanej na różnych platformach i kanałach treści, którą zarządzają organizacje, jest oszałamiająca. Często wiele z tych treści publikowane jest w wielu językach w bardzo szybkim tempie.

W takich przypadkach zazwyczaj tradycyjne tłumaczenie nie jest najlepszym rozwiązaniem – jest kosztowne, trwa zbyt długo.

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje sposób zarzadząnia i publikacji treści wielojęzycznych. Branża usług językowych stała się główna siłą napędową rozwoju technologii neuronowego tłumaczenia maszynowego.

Tłumaczenia maszynowe są wykonywane przez oprogramowanie korzystające z algorytmów językowych, zestawów zasad gramatycznych i baz wcześniej przetłumaczonych dokumentów.

Rozwiązania biznesowe oparte na neuronowym tłumaczeniu maszynowym pozwalają znacznie zoptymalizować procesy tłumaczeniowe, przede wszystkim pod względem ekonomicznym i czasowym.

W naszej ofercie znajdują się dedykowane rozwiązania biznesowe, szyte na miarę potrzeb danej organizacji bazujące na rozwiązaniach neuronowego tłumaczenia maszynowego.

Dla najbardziej pilnych treści dedykujemy surowe tłumaczenie maszynowe, które jest dostarczane przez jedno z naszych gotowych rozwiązań bez edycji przez człowieka. To rozwiązanie:

  • Nie uwzględnia terminologii ani stylu.
  • Jest zwykle używane do uzyskania ogólnego sensu, a tłumaczona za jego pomocą treść nie służy do obrotu profesjonalnego.
  • Używane w przypadku dużej ilości treści.
  • Ma stale aktualizowane algorytmy językowe.

 

Rozwiązania biznesowe oparte na neuronowym tłumaczeniu maszynowym

„Jutrzejsze firmy nie korzystają z wczorajszych rozwiązań”  -  niespotykana dotychczas ilość treści, którą firmy udostępniają swoim klientom w wielu językach wymaga najnowocześniejszych narzędzi i technologii. LivoLink (https://livolink.com/) wykorzystuje najlepszą z dostępnych technologii tłumaczenia maszynowego łącząc ją z optymalizacją treści i procesów biznesowych. Dzięki LivoLink (https://livolink.com/) zarządzanie wielojęzycznymi treściami opartymi na neuronowym tłumaczeniu maszynowym i rozwiązaniach AI dedykowanymi Twojej organizacji komunikacja międzynarodowa staje się niezwykle skuteczna.

Przetłumaczyliśmy miliony słów
Obsługa językowa Omero od ponad 10 lat pomaga firmom w skutecznej komunikacji wielojęzycznej na rynkach globalnych dostarczając rzetelne i profesjonalne tłumaczenia dla firm z sektora przemysłu, usług finansowych i prawnych, handlu detalicznego oraz nauk przyrodniczych. Poznaj historie klientów, którym dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Kontakt

OMERO Polska

al. W. Witosa 3
20-315 Lublin

+48 81 30 70 677
info@omero.pl

OMERO Hiszpania

Ronda Sant Antoni 46,
ent.1A 08001 Barcelona

+34 931 82 42 24
info@omero.es

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuchevron-downarrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram