info@omero.pl
+ 48 813 070 677
Usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne certyfikowane normami ISO 27001:2017, ISO 9001:2015, ISO 17100:2015 oraz ISO 18587

Elastyczne podejście pozwalające osiągnąć międzynarodowy zasięg

Skontaktuj się z nami

Medycyna i farmacja

Medycyna jest wąską specjalizacją i podlega ścisłym regulacjom, dlatego nieustannie podnosimy kwalifikacje tak, aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Gwarantujemy indywidulane podejście do każdego projektu jak i do współpracy z klientem mając na uwadze osiągnięcie wspólnych celów. Jesteśmy uznanym ekspertem w branży tłumaczeń medycznych. Potwierdzeniem tego jest wykwalifikowana kadra tłumaczy specjalistów, zrealizowane projekty oraz innowacyjne technologie i narzędzia, z których korzystamy.

sprawdź nasze rozwiązania w zakresie tłumaczeń medycznych

Nasz proces
Linguistic Validation

Wykonujemy rygorystyczny proces Linguistic Validation, który jest zgodny z metodologią zalecaną przez Międzynarodowe Towarzystwo Farmakoekonomii i Badań Wyników (ISPOR), a efektem końcowym są dokumenty zaadaptowane kulturowo do konkretnej grupy docelowej.

To wszystko składa się na gwarancję rzetelnych tłumaczeń, które spełniając wysokie standardy praktyki międzynarodowej, są potwierdzane certyfikatem Certification Of Translation Accuracy.

Systemy zarządzania jakością firmy OMERO posiadają certyfikaty ISO 9001: 2015 i ISO 17100: 2015, a zarządzania bezpieczeństwem informacji - certyfikat 27001:2017.

Pobierz naszą broszurę

Realizujemy tłumaczenia
dla poniższych branż:

  • badania kliniczne
  • medycyna
  • marketing medyczny
  • wyroby medyczne
  • farmacja
  • biotechnologia

Dla sektora farmaceutyczno-medycznego tłumaczymy między innymi:

charakterystyki produktów leczniczych i chemicznych
opisy leków
dokumentacje badań klinicznych
dokumentacje techniczne urządzeń
opisy środków chemicznych
dokumentacje aparatury medycznej
Przetłumaczyliśmy miliony słów
Obsługa językowa Omero od ponad 10 lat pomaga firmom w skutecznej komunikacji wielojęzycznej na rynkach globalnych dostarczając rzetelne i profesjonalne tłumaczenia dla firm z sektora przemysłu, usług finansowych i prawnych, handlu detalicznego oraz nauk przyrodniczych. Poznaj historie klientów, którym dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Kontakt

OMERO Polska

al. W. Witosa 3
20-315 Lublin

+48 81 30 70 677
info@omero.pl

OMERO Hiszpania

Ronda Sant Antoni 46,
ent.1A 08001 Barcelona

+34 931 82 42 24
info@omero.es

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuchevron-downarrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram