info@omero.pl
+ 48 813 070 677
Usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne certyfikowane normami ISO 27001:2017, ISO 9001:2015, ISO 17100:2015 oraz ISO 18587

Globalne rozwiązania językowe w zakresie specjalistycznych tłumaczeń handlowych i technicznych

Skontaktuj się z nami

Multimedia

Omero zapewnia dedykowane rozwiązania multimedialne, które odpowiadają współczesnym wymaganiom naszych klientów. Wśród naszych usług lokalizowania multimediów znajdują się:

Transkrypcja video

W przypadku utworzenia i zamieszczenia napisów do filmu, oferujemy naszym klientom usługę transkrypcji, czyli spisania treści audio i wideo. Udostępnione przez klienta nagranie zamienimy na plik tekstowy, który może zostać wykorzystany w przyszłości, na przykład do tłumaczenia.

Tłumaczenia napisów do filmów

Transkrypcji treści wideo często towarzyszy usługa tłumaczenia napisów do filmu. Nasi tłumacze znają zasady wykonywania tłumaczeń napisów i uważnie dostosowują tłumaczone treści zarówno pod względem merytorycznym, kulturowych, jak i technicznym, np. dostosowując długość tłumaczonego fragmentu do określonego limitu znaków

Dubbing

Jest to zastąpienie oryginalnej ścieżki dialogowej wersją nagraną w innym języku, w której postaci przemawiają głosami aktorów głosowych. Oferujemy usługę dubbingu, która zawsze wykonywana jest przez Native Speaker’a danego języka, dzięki czemu gwarantujemy naturalność podłożonych głosów.

Lokalizacja grafiki

W treściach multimedialnych istotnym elementem jest grafika, która nie może zostać pominięta podczas procesu lokalizacyjnego. Obrazki, zrzuty ekranu czy schematy zawierające elementy tekstowe wymagają dodatkowych prac lokalizacyjnych związanych z wyodrębnieniem treści zazwyczaj w programach Adobe Illustrator, Adobe Photopshop czy Adobe InDesign. Następnym etapem jest wykonanie niezbędnych procesów tłumaczeniowych i ponowne osadzenie treści w grafice. Nasi eksperci od DTP oraz lokalizacji podejmują się najbardziej wymagających i skomplikowanych prac graficznych, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie istotne elementy zostaną odpowiednio zlokalizowane na wybrany język.
Przetłumaczyliśmy miliony słów
Obsługa językowa Omero od ponad 10 lat pomaga firmom w skutecznej komunikacji wielojęzycznej na rynkach globalnych dostarczając rzetelne i profesjonalne tłumaczenia dla firm z sektora przemysłu, usług finansowych i prawnych, handlu detalicznego oraz nauk przyrodniczych. Poznaj historie klientów, którym dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Kontakt

OMERO Polska

al. W. Witosa 3
20-315 Lublin

+48 81 30 70 677
info@omero.pl

OMERO Hiszpania

Ronda Sant Antoni 46,
ent.1A 08001 Barcelona

+34 931 82 42 24
info@omero.es

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuchevron-downarrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram