info@omero.pl
+ 48 813 070 677
Usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne certyfikowane normami ISO 27001:2017, ISO 9001:2015, ISO 17100:2015 oraz ISO 18587

Dedykowane rozwiązania językowe oraz kreatywna adaptacja tekstu kierowana do międzynarodowych firm z różnych sektorów przemysłu

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia standard

Najczęściej wybieranym rodzajem usługi tłumaczeniowej jest Tłumaczenie Standard, czyli tłumaczenie przez tłumacza specjalistę z danej dziedziny, oraz wewnętrzna kontrola jakości przeprowadzana przez Project Managera. Realizacja procesu tłumaczeniowego jest zgodna z normą ISO 9001:2015, co daje naszym klientom pewność, że zamówiona przez nich usługa tłumaczeniowa jest wykonana według najlepszych standardów jakościowych.

Najczęściej zamawiana usługa tłumaczeniowa
Doświadczeni tłumacze
Tłumaczenie + kontrola jakości

Dla teksów przeznaczonych do publikacji dodatkowo zalecamy proces korekty Native Speakera, który zapewni nie tylko poprawność, ale i naturalność językową tłumaczonego tekstu.

Oprócz tłumaczenia, weryfikacji i korekty Native Speakera, nasi klienci powierzają nam przygotowanie przetłumaczonych treści do druku. Nasi graficy zapewniają profesjonalną obróbkę graficzną folderów, katalogów czy banerów przeznaczonych do druku.

Dodatkowo wyręczamy naszych klientów w organizowaniu wydruku przygotowanych dokumentów, dzięki czemu otrzymują pełną usługę, od tłumaczenia po dostawę wydrukowanych materiałów.

Przetłumaczyliśmy miliony słów
Obsługa językowa Omero od ponad 10 lat pomaga firmom w skutecznej komunikacji wielojęzycznej na rynkach globalnych dostarczając rzetelne i profesjonalne tłumaczenia dla firm z sektora przemysłu, usług finansowych i prawnych, handlu detalicznego oraz nauk przyrodniczych. Poznaj historie klientów, którym dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Kontakt

OMERO Polska

al. W. Witosa 3
20-315 Lublin

+48 81 30 70 677
info@omero.pl

OMERO Hiszpania

Ronda Sant Antoni 46,
ent.1A 08001 Barcelona

+34 931 82 42 24
info@omero.es

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuchevron-downarrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram