info@omero.pl
+ 48 813 070 677
Usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne certyfikowane normami ISO 27001:2017, ISO 9001:2015, ISO 17100:2015 oraz ISO 18587

Globalne rozwiązania językowe w zakresie specjalistycznych tłumaczeń handlowych i technicznych

Skontaktuj się z nami

Kim jesteśmy

OMERO to doświadczony, a zarazem innowacyjny dostawca usług tłumaczeniowych o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza misja jest prosta: wspieramy naszych klientów w szybkim i skutecznym osiąganiu celów biznesowych, dostarczając dedykowane usługi językowe i ułatwiając globalną komunikację. Szyte na miarę usługi lokalizacyjne umożliwiają naszym klientom rozwój międzynarodowych strategii marketingowych. Dostarczamy tłumaczenia wykonywane przez najlepszych tłumaczy z wykorzystaniem profesjonalnych rozwiązań technologicznych. W osiąganiu naszych celów kluczowymi elementami są jakość, ludzie i technologia.

OMERO jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która świadczy kompleksowe usługi tłumaczeniowe. Istniejemy na rynku tłumaczeniowym od 2011 roku, jednak doświadczenie osób stanowiących trzon naszej firmy sięga dużo dalej. W ciągu tych kilku lat działalności na rynku wypracowaliśmy model pracy nad projektami tłumaczeniowymi, który ceni sobie coraz większa liczba zadowolonych kontrahentów. Obraliśmy sobie za cel zaspokajanie stale rosnących potrzeb tłumaczeniowych naszych klientów.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach z zakresu przemysłu, techniki, prawa, ekonomii, marketingu, medycyny i farmacji. Tłumaczenia wykonujemy w niemal 50 językach. Jesteśmy firmą, która stale odnotowuje wzrost ilości przetłumaczonych stron, liczby zatrudnionego personelu, współpracujących tłumaczy oraz stałych zadowolonych klientów. Stawiamy na rozwój i wiedzę naszych pracowników oraz inwestujemy w nowoczesną technologię, a wszystko po to, aby szybko i sprawnie realizować najbardziej wymagające projekty tłumaczeniowe i dostarczać klientom usługi najwyższej jakości.

Wykonujemy tłumaczenia dla klientów korporacyjnych, powszechnie znanych marek, instytucji publicznych i pozarządowych. Klienci cenią sobie wysoką jakość naszych tłumaczeń, terminowość, indywidualne podejście i doradztwo w zakresie sposobu realizacji projektów tłumaczeniowych. System ochrony danych w naszej firmie gwarantuje zapewnienie poufności powierzonych do tłumaczenia dokumentów.

OMERO SP. Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020
Działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw
Poddziałanie 2.3.1 Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP

„Wdrożenie nowatorskiego produktu - Zintegrowanej Sieci Tłumaczeniowej - w wyniku skorzystania z usług doradczych w zakresie innowacji”

Celem projektu jest wprowadzenie do oferty firmy nowatorskiego oprogramowania (Zintegrowanej Sieci Tłumaczeniowej), które w sposób kompleksowy umożliwi zarządzanie nowoczesną agencją translatorską oraz pozwoli zautomatyzować wiele procesów, które obecnie wymagają pracy człowieka np. organizację projektów tłumaczeniowych, zarządzanie bazą dostawców, ocenę i weryfikację tłumaczonych tekstów, monitorowanie kosztów itp.

Umowa o dofinasowanie nr POIR.02.03.01-06-0022/18-00

Całkowita wartość projektu: 969 320,00 PLN

Wartość dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 548 800,00 PLN
Przetłumaczyliśmy miliony słów
Obsługa językowa Omero od ponad 10 lat pomaga firmom w skutecznej komunikacji wielojęzycznej na rynkach globalnych dostarczając rzetelne i profesjonalne tłumaczenia dla firm z sektora przemysłu, usług finansowych i prawnych, handlu detalicznego oraz nauk przyrodniczych. Poznaj historie klientów, którym dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Kontakt

OMERO Polska

al. W. Witosa 3
20-315 Lublin

+48 81 30 70 677
info@omero.pl

OMERO Hiszpania

Ronda Sant Antoni 46,
ent.1A 08001 Barcelona

+34 931 82 42 24
info@omero.es

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuchevron-downarrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram