info@omero.pl
+ 48 813 070 677
Usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne certyfikowane normami ISO 27001:2017, ISO 9001:2015, ISO 17100:2015 oraz ISO 18587

Elastyczne podejście pozwalające osiągnąć międzynarodowy zasięg

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

Lokalizacja stała się w ostatnim okresie nieodłącznym elementem w rozwoju międzynarodowych strategii marketingowych. Usługi lokalizacyjne umożliwiają nam adaptację treści do specyfiki kraju lub kultury, w której dany produkt ma funkcjonować. W odróżnieniu od tłumaczenia, lokalizacja nie polega jedynie na przełożeniu treści z języka źródłowego na docelowy, lecz na dostosowaniu tłumaczonego tekstu do realiów kulturowych czy regulacji prawnych danego obszaru językowego. Każda strona internetowa, każdy rynek ma swój unikalny zestaw wymagań.

W OMERO specjalizujemy się w dostosowywaniu treści internetowych - tekstu, grafiki, innych treści funkcjonalnych - do lokalnego języka, pamiętając o kulturze rynku docelowego. Lokalizując naszym klientom stronę internetową dostosowaną kulturowo, umożliwiamy im dotarcie do docelowej bazy klientów bez żadnych przeszkód językowych czy kulturowych. Zapewniamy tłumaczenia zarówno statycznych, jak i dynamicznych stron internetowych z wykorzystaniem HTML, SGML, XML, PHP i MySQL oraz Flash.

Oprócz lokalizacji stron internetowych zapewniamy realizację usług lokalizacji oprogramowania. Jest to proces dostosowywania oprogramowania do wymagań językowych, kulturowych i technicznych docelowego rynku. Proces ten jest pracochłonny i często wymaga dużo czasu od zespołów projektowych.

W Omero stosujemy najbardziej nowoczesne narzędzia lokalizacyjne pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów.

Przetłumaczyliśmy miliony słów
Obsługa językowa Omero od ponad 10 lat pomaga firmom w skutecznej komunikacji wielojęzycznej na rynkach globalnych dostarczając rzetelne i profesjonalne tłumaczenia dla firm z sektora przemysłu, usług finansowych i prawnych, handlu detalicznego oraz nauk przyrodniczych. Poznaj historie klientów, którym dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Kontakt

OMERO Polska

al. W. Witosa 3
20-315 Lublin

+48 81 30 70 677
info@omero.pl

OMERO Hiszpania

Ronda Sant Antoni 46,
ent.1A 08001 Barcelona

+34 931 82 42 24
info@omero.es

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuchevron-downarrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram