info@omero.pl
+ 48 813 070 677
Usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne certyfikowane normami ISO 27001:2017, ISO 9001:2015, ISO 17100:2015 oraz ISO 18587

Rozwiązania językowe dla wymagających

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia na niemiecki

Tłumaczenia ustne i pisemne

Na dzisiejszym globalnym rynku istotne jest posiadanie strony internetowej, opisów produktów, materiałów marketingowych w języku, jakim posługują się odbiorcy, do których kierujemy nasze usługi. Wbrew powszechnej opinii nie jest wystarczające posiadanie treści tylko w języku angielskim, tak powszechnie znanym. Kluczowe jest tłumaczenie na język odbiorców naszych usług czy produktów, jeśli zależy nam na realnym osiągnięciu celów marketingowych.

W dzisiejszym świecie globalnym nie można lekceważyć tłumaczeń na język niemiecki. Jeśli Twoja strona internetowa, materiały reklamowe lub oprogramowanie nie są przetłumaczone czy zlokalizowane na język niemiecki, Twoja firma tak naprawdę nie istnieje na rynku niemieckojęzycznym.

Bez względu na to, czy Twoja firma prowadzi działalność w Niemczech, Szwajcarii czy Austrii, usługi tłumaczeniowe oferowane przez Omero oraz nasi profesjonalni tłumacze języka niemieckiego w pełni zaspokoją Twoje potrzeby tłumaczeniowe i lokalizacyjne.

Tłumaczenia na język niemiecki oferujemy w następujących obszarach:

  • tłumaczenia pisemne na niemiecki
  • tłumaczenia ustne na niemiecki
  • tłumaczenia uwierzytelnione na niemiecki
  • tłumaczenia biznesowe na niemiecki
  • tłumaczenia medyczne na niemiecki
  • tłumaczenia specjalistyczne na niemiecki
  • tłumaczenia do publikacji na niemiecki
  • konsultacje telefoniczne
  • weryfikacja merytoryczna
  • korekta Native Speakera niemieckiego
Tłumaczenie i lokalizacja na niemiecki
W celu skutecznego konkurowania na dzisiejszym rynku konieczne jest myślenie globalne. Pomagamy w osiąganiu globalnych celów marketingowych na rynkach niemieckojęzycznych dzięki naszym usługom tłumaczeniowym i lokalizacyjnym.
Tłumaczenia ustne na niemiecki
Nasi tłumacze ustni niemieckiego są specjalistami w swoich dziedzinach z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniach symultanicznych i konsekutywnych. Niezależnie od tego, czy nasi klienci mają spotkanie biznesowe w Polsce z kontrahentami niemieckojęzycznymi, czy organizują konferencję niemieckojęzyczną lub potrzebują wsparcia tłumacza niemieckiego zagranicą, Omero sprosta wszelkim oczekiwaniom swoich klientów i zapewni tłumaczenia ustne na niemiecki pomagając w realizacji najróżniejszych celów biznesowych.
Tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na niemiecki
Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na niemiecki. Tłumaczymy na niemiecki wszelkiego rodzaju dokumenty: umowy, dokumenty biznesowe, sprawozdania finansowe, opisy produktów, instrukcje obsługi, katalogi, foldery, strony internetowe, ulotki do leków, badania kliniczne, aparatura medyczna, materiały reklamowe i marketingowe.
Przetłumaczyliśmy miliony słów
Obsługa językowa Omero od ponad 10 lat pomaga firmom w skutecznej komunikacji wielojęzycznej na rynkach globalnych dostarczając rzetelne i profesjonalne tłumaczenia dla firm z sektora przemysłu, usług finansowych i prawnych, handlu detalicznego oraz nauk przyrodniczych. Poznaj historie klientów, którym dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Kontakt

OMERO Polska

al. W. Witosa 3
20-315 Lublin

+48 81 30 70 677
info@omero.pl

OMERO Hiszpania

Ronda Sant Antoni 46,
ent.1A 08001 Barcelona

+34 931 82 42 24
info@omero.es

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuchevron-downarrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram