info@omero.pl
+ 48 813 070 677
Usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne certyfikowane normami ISO 27001:2017, ISO 9001:2015, ISO 17100:2015 oraz ISO 18587

Rozwiązania językowe dla wymagających

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia na polski

Tłumaczenia ustne i pisemne

Wykonujemy tłumaczenia z około 50 języków obcych na język polski. Przekładamy dokumentację z wielu dziedzin na język polski oraz pomagamy kontrahentom zagranicznym w wejściu na polski rynek, oferując usługi tłumaczeń pisemnych, poświadczonych i ustnych.

Tłumaczenia z niemal 50 języków obcych na język polski oferujemy w następujących obszarach:

  • tłumaczenia pisemne na polski
  • tłumaczenia ustne na polski
  • tłumaczenia uwierzytelnione na polski
  • tłumaczenia biznesowe na polski
  • tłumaczenia medyczne na polski
  • tłumaczenia specjalistyczne na polski
  • tłumaczenia do publikacji na polski
  • konsultacje telefoniczne z obcokrajowcami
  • weryfikacja merytoryczna tłumaczeń z języka obcego na polski
  • korekta polonistyczna
Tłumaczenie i lokalizacja na polski
W celu skutecznego konkurowania na dzisiejszym rynku konieczne jest myślenie globalne. Pomagamy kontrahentom zagranicznym w osiąganiu globalnych celów marketingowych na rynku polskim dzięki naszym usługom tłumaczeniowym i lokalizacyjnym.
Tłumaczenia ustne z języków obcych na polski
Nasi tłumacze ustni są specjalistami w swoich dziedzinach z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniach symultanicznych i konsekutywnych. Niezależnie od tego, czy nasi klienci mają spotkanie biznesowe w Polsce z kontrahentami zagranicznymi, czy potrzebują wsparcia tłumacza ustnego zagranicą, Omero sprosta wszelkim oczekiwaniom swoich klientów i zapewni tłumaczenia ustne z polskiego na języki obce pomagając w realizacji najróżniejszych celów biznesowych.
Tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne z języków obcych na polski
Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne z języków obcych na język polski. Tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty: umowy, dokumenty biznesowe, sprawozdania finansowe, opisy produktów, instrukcje obsługi, katalogi, foldery, strony internetowe, ulotki do leków, badania kliniczne, aparatura medyczna, materiały reklamowe i marketingowe.
Przetłumaczyliśmy miliony słów
Obsługa językowa Omero od ponad 10 lat pomaga firmom w skutecznej komunikacji wielojęzycznej na rynkach globalnych dostarczając rzetelne i profesjonalne tłumaczenia dla firm z sektora przemysłu, usług finansowych i prawnych, handlu detalicznego oraz nauk przyrodniczych. Poznaj historie klientów, którym dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Kontakt

OMERO Polska

al. W. Witosa 3
20-315 Lublin

+48 81 30 70 677
info@omero.pl

OMERO Hiszpania

Ronda Sant Antoni 46,
ent.1A 08001 Barcelona

+34 931 82 42 24
info@omero.es

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuchevron-downarrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram