info@omero.pl
+ 48 813 070 677
Usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne certyfikowane normami ISO 27001:2017, ISO 9001:2015, ISO 17100:2015 oraz ISO 18587

Rozwiązania językowe dla wymagających

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia na szwedzki

Tłumaczenia ustne i pisemne

Na dzisiejszym globalnym rynku istotne jest posiadanie strony internetowej, opisów produktów, materiałów marketingowych w języku, jakim posługują się odbiorcy, do których kierujemy nasze usługi. Wbrew powszechnej opinii nie jest wystarczające posiadanie treści tylko w języku angielskim, tak powszechnie znanym. Kluczowe jest tłumaczenie na język odbiorców naszych usług czy produktów, jeśli zależy nam na realnym osiągnięciu celów marketingowych.

W dzisiejszym świecie globalnym nie można lekceważyć tłumaczeń na język szwedzki. Jeśli Twoja strona internetowa, materiały reklamowe lub oprogramowanie nie są przetłumaczone czy zlokalizowane na język szwedzki, Twoja firma tak naprawdę nie istnieje na rynku szwedzkim.

Jeśli chcesz, aby Twoja firma zaistniała na rynku szwedzkim, usługi tłumaczeniowe oferowane przez Omero oraz nasi profesjonalni tłumacze języka szwedzkiego w pełni zaspokoją Twoje potrzeby tłumaczeniowe i lokalizacyjne.

Tłumaczenia na język szwedzki oferujemy w następujących obszarach:

  •  tłumaczenia pisemne na szwedzki
  •  tłumaczenia ustne na szwedzki
  •  tłumaczenia uwierzytelnione na szwedzki
  •  tłumaczenia biznesowe na szwedzki
  •  tłumaczenia medyczne na szwedzki
  •  tłumaczenia specjalistyczne na szwedzki
  •  tłumaczenia do publikacji na szwedzki
  •  konsultacje telefoniczne
  •  weryfikacja merytoryczna
  •  korekta Native Speakera szwedzkiego
Tłumaczenie i lokalizacja na szwedzki
W celu skutecznego konkurowania na dzisiejszym rynku konieczne jest myślenie globalne. Pomagamy w osiąganiu globalnych celów marketingowych na rynku szwedzkim dzięki naszym usługom tłumaczeniowym i lokalizacyjnym.
Tłumaczenia ustne na szwedzki
Nasi tłumacze ustni szwedzkiego są specjalistami w swoich dziedzinach z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniach symultanicznych i konsekutywnych. Niezależnie od tego, czy nasi klienci mają spotkanie biznesowe w Polsce z kontrahentami ze Szwecji, czy organizują konferencję w języku szwedzkim lub potrzebują wsparcia tłumacza szwedzkiego zagranicą, Omero sprosta wszelkim oczekiwaniom swoich klientów i zapewni tłumaczenia ustne na szwedzki pomagając w realizacji najróżniejszych celów biznesowych.
Tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na szwedzki
Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na szwedzki. Tłumaczymy na szwedzki wszelkiego rodzaju dokumenty: umowy, dokumenty biznesowe, sprawozdania finansowe, opisy produktów, instrukcje obsługi, katalogi, foldery, strony internetowe, ulotki do leków, badania kliniczne, aparatura medyczna, materiały reklamowe i marketingowe.
Przetłumaczyliśmy miliony słów
Obsługa językowa Omero od ponad 10 lat pomaga firmom w skutecznej komunikacji wielojęzycznej na rynkach globalnych dostarczając rzetelne i profesjonalne tłumaczenia dla firm z sektora przemysłu, usług finansowych i prawnych, handlu detalicznego oraz nauk przyrodniczych. Poznaj historie klientów, którym dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Kontakt

OMERO Polska

al. W. Witosa 3
20-315 Lublin

+48 81 30 70 677
info@omero.pl

OMERO Hiszpania

Ronda Sant Antoni 46,
ent.1A 08001 Barcelona

+34 931 82 42 24
info@omero.es

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuchevron-downarrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram