info@omero.pl
+ 48 813 070 677
Usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne certyfikowane normami ISO 27001:2017, ISO 9001:2015, ISO 17100:2015 oraz ISO 18587

Rozwiązania językowe dla wymagających

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia na angielski

Tłumaczenia ustne i pisemne

Na dzisiejszym globalnym rynku istotne jest posiadanie strony internetowej, opisów produktów, materiałów marketingowych w języku, jakim posługują się odbiorcy, do których kierujemy nasze usługi. W dzisiejszych czasach tłumaczenia na angielski to konieczność. Jeśli Twoja strona internetowa, materiały reklamowe lub oprogramowanie nie są przetłumaczone czy zlokalizowane na język angielski, istnieje niewielka szansa, aby działalność Twojej firmy rozszerzyła się na rynki zagraniczne.

Bez względu na to, czy Twoja firma prowadzi działalność w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, czy w każdym innym kraju, usługi tłumaczeniowe oferowane przez Omero oraz nasi profesjonalni tłumacze języka angielskiego w pełni zaspokoją Twoje potrzeby tłumaczeniowe i lokalizacyjne.

Tłumaczenia na język angielski oferujemy w następujących obszarach:

  • tłumaczenia pisemne na angielski
  • tłumaczenia ustne na angielski
  • tłumaczenia uwierzytelnione na angielski
  • tłumaczenia biznesowe na angielski
  • tłumaczenia medyczne na angielski
  • tłumaczenia specjalistyczne na angielski
  • tłumaczenia do publikacji na angielski
  • konsultacje telefoniczne
  • weryfikacja merytoryczna
  • korekta Native Speakera angielskiego
Tłumaczenie i lokalizacja na angielski
W celu skutecznego konkurowania na dzisiejszym rynku konieczne jest myślenie globalne. Pomagamy w osiąganiu globalnych celów marketingowych na rynkach anglojęzycznych i międzynarodowych dzięki naszym usługom tłumaczeniowym i lokalizacyjnym.
Tłumaczenia ustne na angielski
Nasi tłumacze ustni angielskiego są specjalistami w swoich dziedzinach z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniach symultanicznych i konsekutywnych. Niezależnie od tego, czy nasi klienci mają spotkanie biznesowe w Polsce z kontrahentami anglojęzycznymi, czy organizują konferencję anglojęzyczną lub potrzebują wsparcia tłumacza angielskiego zagranicą, Omero sprosta wszelkim oczekiwaniom swoich klientów i zapewni tłumaczenia ustne na angielski pomagając w realizacji najróżniejszych celów biznesowych.
Tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na angielski
Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na angielski. Tłumaczymy na angielski wszelkiego rodzaju dokumenty: umowy, dokumenty biznesowe, sprawozdania finansowe, opisy produktów, instrukcje obsługi, katalogi, foldery, strony internetowe, ulotki do leków, badania kliniczne, aparatura medyczna, materiały reklamowe i marketingowe.
Przetłumaczyliśmy miliony słów
Obsługa językowa Omero od ponad 10 lat pomaga firmom w skutecznej komunikacji wielojęzycznej na rynkach globalnych dostarczając rzetelne i profesjonalne tłumaczenia dla firm z sektora przemysłu, usług finansowych i prawnych, handlu detalicznego oraz nauk przyrodniczych. Poznaj historie klientów, którym dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Kontakt

OMERO Polska

al. W. Witosa 3
20-315 Lublin

+48 81 30 70 677
info@omero.pl

OMERO Hiszpania

Ronda Sant Antoni 46,
ent.1A 08001 Barcelona

+34 931 82 42 24
info@omero.es

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuchevron-downarrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram